ANA SAYFA | İLAN VER | KAYIT OL | İLETİŞİM
Arama Bölümü

Kadın Erkek

Dul bayan sitesi

Eklenme: 2018-11-30

Türkiye'de her geçen gün artan boşanmalardan dolayı, dul kalan bayanlar ve erkekler çoğalmakta. Hayatımıza giren teknoloji nedeni ile eskisi gibi boşandıktan sonra yıllarca dul kalınmadığı ve hemen bir eş bulunduğu için çiftler bir celsede boşanır hale geldiler. Kayıtlı olan dul bayanların artışında ve bayanları arayan erkeklerin artışında ciddi bir gözlem yaşamaktayız. Sitemizde bulunan dul bayanlarla sohbet etmek için tamamen bedava olan arkadaşlık sitemizde hesabınıza sınır koyulmadan kişilerle etkileşime girebilirsiniz.

Dul bayan sitesi olarak bizi tercih eden yüz binlerce üyemiz bizimle saatlerce zaman geçirerek yeni birlikteliklere yelken açıyorlar. Sizlerden gelen eleştiriler ve şikayetler yönetimimiz tarafından büyük bir titizlikle incelenerek kaygılarınız yerine getirilmektedir. Buradaki olma amacınız sadece dul bayanlarla ilişki kurmak ise, bunu profilinizde belirterek daha normal sonuçlara ulaşabilirsiniz. Fakat yapılan istatistiklere göre internetten evlenmek için dul erkek arayan bayanların %80 i arkadaşlık amaçlı değil de, ciddi bir beraberlik için bu mecraya giriş yapıyorlar.

Sizin aradığınız arkadaşlık türü nedir?


Evlilik için dul bayan arıyorsanız gelişmiş aramayı kullanarak Evlilik İsteyenler bölümünü kullanmanızı tevsiye ederiz. Eğer sadece sosyalleşeceğiniz birini arıyorsanız profil açıklama aramasını kullanın.

Sadece eğlenmek amaçlı mı buradasınız?


Aslında eğlenmek amaçlı kayıt olan kişiler hiç azımsanmayacak kadar çok, özellikle Arkadaş Arayanlar bölümünden bu üyelere ulaşabilirsiniz. Bu üyelerin geneli 30 yaş altı olduğu için evlilik amacı gütmeyenler genelde genç kesim oluyor.

Ben dul bayan arıyorum diyorsanız size bazı tavsiyelerimiz olabilir. Aradığınız kriterlere uyan üyelerimizin %90'ı ciddi düşünüyorum diyerek kayıt olmaktadır. Çünkü belirli bir yaş üzeri olan kişilerde bazı doygunluklar olabiliyor. Evlenerek çocuk sahibi olmak bunlar için daha ideal görünüyor. Bizim size vereceğimiz tavsiyeler bu kadar ve bazı fikirler edinmek için bedava mesaj atabileceğiniz uygun bir liste hazırlandı. İsterseniz bu gösterilen kişilere, isterseniz daha yeni kişilere ulaşmak sizin elinizde. Şimdiden bol şanslar!

Üye Adı
Şehir
Balıkesir
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
zaman öyle hızlı geçiyor ki dün evilydim bu dulum. yarın ne olur kim bilir!!
Üye Adı
Şehir
Mersin
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
Eğlenceli, konuşkan, duygusal anlayıslı, sır tutabılen, sevecen kulturlu bakımlı etrafında insanları barındıran bir bayanım, oncelikle sohbet daha sonra görüşmek olabilir.
Üye Adı
Şehir
Aydın
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
benim adım nigar. siteye katılma amacım benim gibi dul biriyle izdivaç yapmak. hiç çocuğum yok benim gibi çocuksuz bir erkek olmasını istiyorum.
Üye Adı
Şehir
Denizli
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
bir yürek nelere yeterse bir can bir canı ne kadar severse,bir damardan ne kadar kan geçerse yaşam ölümüne ne kadar değerse karşimdaki insanda benim için o kadar değerlidir işte ben.Beni sevebilecek beyefendilerle evlenmek istiyorum.
Üye Adı
Şehir
Mersin
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
gezmeyi ve eğlenmeyi çok seven bakımlı biriyimdir mersinden arkadaş arıyorum ben dul bayanım.
Üye Adı
Şehir
Ankara
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
40 yaş üzeri dul beylerle tanışmak istiyorum ben dul bayanım
Üye Adı
Şehir
Ankara
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
anlatmaya gerek yok görüyorsunuz..
Üye Adı
Şehir
Denizli
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
Daha önce hiç evlenmedim ben. 36 yaşındayım hep işimde gücümde olan bir bayan oldum 30 40 yaş arası kişilerle ilgileniyorum.
Üye Adı
Şehir
Ankara
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
Dürüst kendine güvenen ciddi düşünen erkek arkadaşlar mesaj atsın.
Üye Adı
Şehir
Bursa
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
Neşeli güler yüzlü dürüst erkek arkadaşlarla konuşmak istiyorum.Ciddi düşünen erkek arkadaşlar mesaj atsın.
İsim
Mail
Yorumunuz

Gizlilik Sözleşmesi | Hakkımızda | İletişim | Dul bayanlar