ANA SAYFA | İLAN VER | KAYIT OL | İLETİŞİM
Arama Bölümü

Kadın Erkek

Gizlilik Sözleşmesi

1- Cikolata.Net ücretsiz arkadaşlık sitesi, haftanın 6 günü 7/24 saat site yöneticileri tarafından incelenmekte ve denetlenmektedir.

2- Siteye bırakmış olduğunuz, çerezler ve kişisel bilgileriniz veritabanında saklı tutulmakta ve 3. şahıslara paylaştırılmamaktadır.

3- Şifreleriniz php'nin md5 teknolojisi ile korunur.

4- Sitemizin açıklama kısmında ve üye ayarlarında belirtmediğiniz sürece, mail adresiniz, telefon numaranız ve sosyal medya adresleriniz görünmez.

5- Site üzerinde bağlantı kurmuş olduğunuz kişilere özel mesaj yolu ile vermiş olduğunuz özel bilgilerinizden Cikolata.net sitesi sorumlu değildir.

6- Yine ek olarak, özel mesaj yolu ile size edilen küfür, hakaret vb. şeyler için Cikolata.net karşı taraf her hangi bir yaptırım uygulamaz. Gerekli merciilere siz şikayette bulunmalısınız.

7- Cikolata.net devamlı rahatsız edici bir üye profili çizen üyelere yaptırım hakkını saklı tutar.

8- Cikolata.net gerekli hallerde size sadece mail yolu ile bilgilendirme mesajları yollayabilir. Bu istekleri almak istemiyorsanız, yine üye ayarlarınızı kullanarak abonelikten çıkabilirsiniz.

9- Site üzerinde yapmış olduğunuz din, dil, ırk ayrımı kesinlikle yasak olup, bu kurala uymayan üyelerin üyelikleri anında fesh edilir.

10- Cikolata.net sitesine yüklemiş olduğunuz fotoğraflar default olarak arama motorlarına açık olur. Fotoğraflarınızın arama motorlarına görünmesinden Cikolata.net sitesi mesul tutulamaz. Yine bu ayarları üyelik ayarlarından değiştirebilirsiniz.

11- Cikolata.net'de oluşturmuş olduğunuz üyelik bilgileriniz (ip, mail, gsm no), sadece hukuki yollardan bize baş vurulan durumlarda karşı taraf ile paylaşıla bilinir.

Gizlilik Sözleşmesi | Hakkımızda | İletişim | Dul bayanlar