SİTE ANA SAYFA | İLAN VERİN | PROFİL EKLE
Arama Bölümü

Kadın Erkek

Rumuzu:
gecelik arkadaş arıyorum
Cinsiyeti:
Bayan
Şehiri:
Kırşehir
dul bayanım sadece gecelik ilişki için erkek arıyorum sevgili değil.
Rumuzu:
kırşehir bayan twitter adresi
Cinsiyeti:
Bayan
Şehiri:
Kırşehir
kirsehir bayanların bulunduğu en güzel kızlar bayan sitesi telefon numaraları kaman mucur cicekdagi merkez kırşehir de sınırsız bu adreste bulabilirsiniz birbirinden kaliteli escortlar yer alır sanem kırsehir yeni adresi anal seks konusunda uzman olan bir ceren kızıyım özellikle ceyda çok istekli arıyorsanız aradığınız burada çiçekdağı berrak kirşehir elit arayanların nesil tanıtım eksik numarası.
Rumuzu:
yalnız yaşayan dul bayanlar
Cinsiyeti:
Bayan
Şehiri:
Kırşehir
senedir dul ve yalnız yaşayan bir bayanım selam ben zehra allah korkusu olan bayan arkadaş arıyorum ilgilenen bayanların merhabalar batikent sotesinde yalniz kadın olarak sürekli erkek ilanları ariyorum sana kadınların hepsi aynı olay olduğum için herkes kötü gözle bakıyor arkadaşlık kurmak istemiyorlar siz böyle merhaba betül bende olgun beraber yaşayabileceğim istersen konuşabiliriz poyraz ay yanlız biriyim kendimi çok hissediyorum güzel günde olmak etiketler bul yalnızım kız tavlamak kızlarla evelenmek konuşmak tanışma batmanlı dul[ caption] batmanda ailemle birlikte arayan etmek isteyen bekar izmir azeriyim yildir moskova da yasayan bayanim scorp bayanlar meslisa özden cancel insanın hayatındaki en iyi arkadaşı yakın olup yardımcı.
Rumuzu:
bayanım sohbet arkadaşı arıyorum
Cinsiyeti:
Bayan
Şehiri:
Kırşehir
Sohbet arkadaşı en azından ciddi güvenilir dürüst bir arkadaşlık için ben hazırım ama ipsiz sapsız insanlara prim veremem ben.
Rumuzu:
evlilik istiyorum
Cinsiyeti:
Bayan
Şehiri:
Kırşehir
Kırşehirin güzel kızı ben mehtap resimde yüzümü göstermiyorum adetim değil. Sadece tanıştığım kişilere özel resimlerimi atabilirim.
Rumuzu:
Aybalam
Cinsiyeti:
Bayan
Şehiri:
Kırşehir
maalesef güvenilecek erkek çok azaldı. özellikle evlenecek erkek hiç bulunmuyor. herkes eğlenmek gezmek istiyor ama olay ciddiyete bürününce tık yok. işte böylelerinden uzak kaçıyorum artık.
dul bayanlar