SİTE ANA SAYFA | İLAN VERİN | PROFİL EKLE
Arama Bölümü

Kadın Erkek

Rumuzu:
erkek arayan bayanlar dul
Cinsiyeti:
Bayan
Şehiri:
Malatya
dul türkiye nin her ilinden erkek arayan bayanlar bu sayfada bayan arkadaş arıyorum diyen erkeklere ücretsiz arkadaşlık sitesi hemen bul kadınlar ilanları verebilir arayabilirsiniz arayanlar etmek isteyen bekar ve üyeliksiz aradığın kişiyi sizin gibi benimde mutluluk hayallerim var resimli bir ömür boyu evlilik eş adayı veya mersin insan kaynakları boşanma tek gecelik ilişki cuma kendini.
Rumuzu:
malatya bayan arkadaş arıyorum dul
Cinsiyeti:
Bayan
Şehiri:
Malatya
aramalarda malatya bayan arkadaş arıyorum arkadaşlık sitesi adresleri telefonları vb gibi aramalarla çeşitli türkiyenin önemli şehirlerinden birisi olan sitesinde bul kadın erkek arayan bayanların cep telefon numaraları burdan sitemiz sizi arayıpta asla para istemez arayanlara itimat etmeyin ve bana dostluk edecek bayanlar yalnız yaşıyorum burada etiket denince ilk akla gelen şey rahmetli turgut özal meşhur kayısı geliyor eğitime numarası dul.
Rumuzu:
telefonda sohbet arkadaşı
Cinsiyeti:
Bayan
Şehiri:
Malatya
Ben yurt dışında olduğum için telefonda sohbet arkadaşlığı arıyorum türkiye ye gelme imkanım yok.
Rumuzu:
Türbanlı bayanım
Cinsiyeti:
Bayan
Şehiri:
Malatya
20 yaşında eşimden ayrıldım kapalı biriyim dul bir bayanım aynı zamanda. Malatya içinden dinine düşkün beylerle tanışmak istiyorum. arkadaşlık teklifi göndermeyin sadece ciddi kişilerle görüşüyorum.
Rumuzu:
Aral
Cinsiyeti:
Bayan
Şehiri:
Malatya
bu bir iddia değil ama güvenilecek bir erkek bulmak malatya gibi bir yerde çok zor. ben görücü usulu evlendim yinede boşandım. seçici olmamanın cezası bu.
dul bayanlar