ANA SAYFA | İLAN VER | KAYIT OL | İLETİŞİM
Arama Bölümü

Kadın Erkek

Türbanlı bayan arkadaş resimleri

Eklenme: 2018-12-01

Türkiye'nin en büyük arkadaşlık sitelerinden biri olan sitemizde, sadece evlilik düşünen türbanlı bayanlar için ayrı bir kategori bulunmaktadır. Bu kategori altında Türbanlı Resimleri ve yaş fark etmeksizin üyeler listelenir. Üye profillerinde bulunan türbanlı twitter adreslerine izinler dahilinde ulaşabilirsiniz. Bunun için üye girişi yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bazı özellikler sadece ziyaret gerçekleştiren kişilere kapalı olabilir.

30 yaş üzeri türbanlı kadınlar genelde evlilik istedikleri için iyi bir eş aramak isterler. Amaçları arkadaşlık kurmak olmasa da ciddi düşünen erkekler ilgi alanlarıdır. Eğer sizde belirli bir olgunluğa erişmiş iseniz bu kategori altında olan bayanlar tam size göre diyebiliriz.

Olgun türbanlı bayanlar için yaş seçimini ayarlayarak aramayı başlatınız. Üye girişi yapmış olduğunuzu var sayarak üyenin özel sayfasına girerek twitter adresi, faecbook adresi gibi özel bilgilerini görebilirsiniz. Eğer bu adresleri belirtilmemiş ise, üyeye özel istek göndererek hiç bir sınır olmadan tüm üyeler üzerinde şansınızı deneye bilirsiniz. Genelde üyeler cep telefonlarını sakladığı için bu istek için de üye ile özel mesaj yolunu kullanarak telefon numarasını isteyiniz. Site üzerinde mesajlaşma türbanlı hatunların resimlerine bakma ve bu güzel kadınlarla iletişime geçmek için tamamen bedava olan sitemiz de saatlerce kalabilirsiniz. Bizim yegane amacımız sizi sitemiz üzerinde tutmaktır. Diğer platformlar gibi sizden gold üyelik adı altında her hangi bir ücret talep edilmez.

Görmüş olduğunuz bu profiller yönetici kadromuz tarafından büyük bir titizlikle incelenir ve gerekli görüşen resimler ve bilgiler onaylanır. Bu yüzden sizde gerçek bilgiler vermekten kaçınmayın. Ve unutmayın ki vermiş olduğunuz bilgiler 2. şahıslara paylaştırılmaz. Siz istemeden telefon numaranız, twitter, facebook, whatsapp adresleriniz gibi özel bilgileriniz gösterime alınmaz. Ayarlarınızdan bu bilgilerinizi istediğiniz zaman gizleyebilir, istediğinizde saklayabilirsiniz. Veya sadece arkadaşlarınıza açabilirsiniz.

Evet, sizde türbanlı bayan arkadaş arıyorum ve ciddiyim diyorsanız 50.000 üzeri bu kriterlerinize uyan ve Türkiye'nin her il ve ilçesinden kayıtlı olan profillerimizle güzel zaman geçirebilirsiniz. Hayatınızın eşini bulmanız dileğiyle.

Üye Adı
Şehir
Rize
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
ciddi düşünen erkek arkadaş arıyorum. unutmadan türbanlıyım ona göre.
Üye Adı
Şehir
Urfa
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
insanlara hayret ediyorum. türbanlı olduğum için farklı gözle bakıyorlar. insan insandır ya.
Üye Adı
Şehir
Van
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
Dinine bağlı bir erkek ile izdivaç düşünüyorum kimse evliliğe yanaşmıyor nedense.
Üye Adı
Şehir
Batman
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
selam arkadaşlar. facebook u bırakarak daha değişik sosyal medya platformlarında boy göstermeye başladım. kapalı kadınlarla sohbet etmek isteyenleri beklerim.
Üye Adı
Şehir
Ardahan
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
Türbanlı arkadaşlık için böyle platformların olması güzel. tam bize ait.
Üye Adı
Şehir
Yozgat
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
sitelere fotoğraf eklemeyi pek sevmesemde foto eklemedikçe ne kadar güzel olduğunu karşı tarafa anlatamıyorsun.
Üye Adı
Şehir
Zonguldak
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
merhaba beyefendiler. ben kapalı bir kadınım lütfen arkadaşlık teklif etmeyin sadece evlilik düşünüyorum ben.
Üye Adı
Şehir
Bartın
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
doyumsuz biriyim yeter mi??
Üye Adı
Şehir
Siirt
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
ben siirtte oturuyorum ama aslen suriyeliyim. bu siteye evlilik için kayıt oldum keşke birini bulabilsem hep türkiyede kalmak istiyorum.
Üye Adı
Şehir
Mardin
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
bu gün kadar hiç erkek arkadaşım olmadı. artık benimde sevgilim olsun omuzunda yatmak istiyorum.
İsim
Mail
Yorumunuz

Gizlilik Sözleşmesi | Hakkımızda | İletişim | Dul bayanlar